KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12931049
nr 1293 1049
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Oljemålning, "Det spända monumentet". Monogramsignerad -85, olja på duk , 130x100 cm
Kondition: del av ram saknas
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
måndag 25 november 2019
kl 18:25:36
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg